Формула успіху для молоді

18 травня 2021 року в  режимі онлайн  відбулось засідання  клубу «Успішна молодь» для 15 студентів ІІІ курсу 37 групи спеціальності 081 «Право» Відокремленого структурного підрозділу Чигиринського економіко-правового коледжу Уманського НУС.

Фахівець з профорієнтації, Лариса Порожня, наголосила на важливості формування свідомого ставлення молоді до майбутнього, до процесу працевлаштування, уміння конкретизувати мету (бажану роботу), оцінювати свої можливості на шляху до досягнення поставлених цілей. Ознайомила студентів із особливостями роботи державної служби зайнятості, функціями відділів, станом ринку праці та перспективами.

В ході зустрічі студенти отримали корисну, професійно викладену інформацію стосовно легальної зайнятості населення, запобіганню дискримінації та гендерній нерівності при працевлаштуванні, загроз нелегальної трудової міграції, позитивних та негативних критеріїв впливу трудової міграції на українське суспільство в цілому.

«Проведений захід спрямовує студентів-правовиків збагатити знання з дисципліни «Трудове право», уникнути небажаних помилок в процесі працевлаштування та реалізації професійної діяльності», – зазначила викладач правових дисциплін Світлана Супрун.

На завершення зустрічі учасники поділились враженнями та побажаннями. Клуб «Успішна молодь» відкритий для нових гостей та ідей.