Навчання працівників Центру надання адміністративних послуг

Прогама ЄС «U-LEAD з Європою», що підтримує реформу децентралізації в Україні, в тому числі, через покращення спроможності громад надавати якісні адміністративні послуги, вже відкрила близько 150 Центрів надання адміністративних послуг, одним серед яких є і ЦНАП в м.Чигирин.

В даний час основним ресурсом Центру є належно підготовлений персонал, для цього регулярно проводяться заходи з навчання та підвищення кваліфікації працівників ЦНАПу.

3 березня в місті Чигирині організовано та проведено навчання для адміністраторів та спеціалістів Чигиринського центру надання адміністративних послуг та його віддалених робочих місць.

Основним завданням навчань було вивчення питання щодо надання громадянам послуг соціального характеру, земельних послуг, видача довідок різного характеру місцевого значення, реєстрації місця проживання, реєстрації бізнесу, майна та інших.

Спеціалісти відділу соціального захисту населення та відділ ЖКГ, землеустрою, архітектури та екології Чигиринської міської ради ділилися своїми знаннями щодо надання таких послуг, знайомили з переліками необхідних документів для їх надання.

Також у ході навчання було детально розкрито теми щодо організації ведення діловодства у старостатах, обмежень посадових осіб відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» та загальні питання організації роботи спеціалістів у віддалених робочих місцях.

Навчання було змістовним та корисним, його учасники мали змогу почерпнути для себе відповідні знання для якісного надання адміністративних послуг у Чигиринській громаді.