Проведено сходки у селах Вершаці та Іванівка

3 березня 2021 року проведено загальні збори жителів сіл Іванівка та Вершаці, де міський голова Віктор Харченко прозвітував про економічний та соціально-культурний розвиток громади за 2020 рік та оприлюднив завдання міської ради на 2021 рік.

Присутні на зборах керівники закладів охорони здоров’я, комунальних підприємств, відділів міської ради, Чигиринської державної податкової інспекції, Чигиринського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) ГУ ПФУ в Черкаській області ознайомили жителів населених пунктів з актуальними питаннями сьогодення. Зокрема, щодо механізму нарахування державних допомог, субсидій та інших виплат соціального характеру, вимог та термінів подання декларацій про доходи, щодо легалізації заробітних плат, індексації пенсій особам пенсійного віку, надання послуг закладами охорони здоров’я первинного та вторинного рівнів та інше.

Жителі сіл Іванівка та Вершаці  були досить активними та задавали присутнім ряд питань. Загалом жителів сіл турбували питання правопорядку, ремонту доріг, благоустрою сіл, землекористування, водопостачання, вуличного освітлення, пасажирських перевезень, тощо. Також жителів села Вершаці цікавили питання щодо власності майна місцевих водомереж, правових підстав використання земельної ділянки під місцевим ставом та будівництва на ній житлового будинку, експлуатації полігону побутових відходів.

На всі питання були надані відповіді посадовими особами.