Загальні збори жителів міста Чигирина

       Сьогодні, 4 березня 2021 року, відбулися збори жителів м.Чигирин, де міський голова Віктор Харченко прозвітував про діяльність виконавчих органів Чигиринської міської ради, виконання бюджету та Програми соціально-економічного розвитку громади за 2020 рік, а також оприлюднив першочергові завдання міської ради на 2021 рік.

            Далі сходка жителів міста Чигирина  проводилася у формі діалогу – питання-відповідь.

       Питання, які прозвучали у залі, були різного характеру. Основні з них стосувалися  стану системи водопостачання та водовідведення у місті, зокрема роботи очисних споруд, ремонту та утримання місцевих доріг, діяльності поліцейського громади, проведення ремонтних робіт у закладах освіти, термінів завершення будівництва спортивного залу ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 ім.Б.Хмельницького, проведення закупівель закладами соціальної сфери та інші.

Разом з тим, громадяни цікавилися розвитком благоустрою міста та ініціювали будівництво власної хлібопекарні та інше.

На запитання громадян відповідав як міський голова так і присутні керівники підприємств та відділів Чигиринської міської ради.

Підсумовуючи зустріч, Віктор Анатолійович відмітив, що активна громадська позиція жителів міста дуже важлива та зауважив, що завжди відкритий до діалогу і співпраці, розгляду конструктивних  пропозицій, у тому числі готовий спільно вести пошук шляхів розв’язання найскладніших у життєдіяльності громади питань.