Вітаємо фольклорно-обрядовий ансамбль “Козачка” з черговими нагородами

Наприкінці 2022 року з метою презентації мистецьких талантів людей поважного віку, підтримки між ними творчих зв’язків, збереження українських традицій, вдосконалення виконавської майстерності «Благодійний фонд «Дніпровський» (м.Київ) провів ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС МИСТЕЦТВ «МОЇ РОКИ-МОЄ БАГАТСТВО», в якому взяв участь народний аматорський фольклорно-обрядовий ансамбль “Козачка”.
 
За результатами конкурсу аматорський колектив Центру культури, дозвілля та спорту Чигиринської міської ради отримав Диплом ЛАУРЕАТА І СТУПЕНЯ в номінації “Вокал.Ансамблі” та Диплом «За автентичне виконання пісень та збереження національних традицій».
 
В зв’язку з військовим станом конкурс проводився в онлайн-форматі.
 
Всі члени журі конкурсу – відомі працівники культури і визнані діячі мистецтв, лауреати міжнародних конкурсів, кваліфіковані фахівці у своїй галузі і жанрі.
 
Вітаємо дипломатів! Пишаємося вами! Ви наша гордість!
 
Бажаємо нових творчих креативних ідей, натхнення, цілеспрямованості, здійснення великих мрій та мирного життя у нашій вільній та квітучій Україні!
 
Дякуємо Благодійному фонду “Дніпровський” за організацію чудового конкурсу мистецтв та щиро дякуємо професійному журі за високу оцінку.