Проведено нараду з питань актуалізації персональних даних громадян

Нараду з питань актуалізації персональних даних громадян шляхом їх внесення автоматизованим способом до державних інформаційних ресурсів провели.
 
Лариса Іващенко, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету та Неля Крамаренко, начальник центру надання адміністративних послуг зі спеціалістами відділених робочих місць ЦНАП.
 
Постанова №1493 була ухвалена Кабінетом міністрів України 30 грудня 2022 року, і передбачає всебічну верифікацію даних фізичних осіб по шести державних реєстрах, зокрема в Єдиному реєстрі територіальної громади.
 
Із початком війни міграція населення України, як внутрішня, так і за кордон, набула велетенських масштабів. При цьому багато громадян тимчасово осіли в інших регіонах країни та набули статусу ВПО.
 
Держава хоче мати вичерпні та найсвіжіші дані щодо місця перебування, працевлаштування, виконання податкових зобов’язань, сімейний стан та причетності до соціальних виплат кожного з громадян.
 
Для того, щоб отримати найсвіжіші та найповніші дані стосовно кожного громадянина, звірку проводитимуть автоматично. Якщо дані з різних реєстрів не співпадатимуть, тоді їх будуть актуалізувати за найсвіжішими параметрами.
На нараді також, піднімалося питання щодо передачі паперових справ до відділу обслуговування громадян №11 (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області та управління соціального захисту Черкаської РВА.