Шукаємо волонтерів в рамках проєкту «Епідемія ДОБРА»

Чигиринська міська територіальна громада одна з 17 громад по Україні, що отримала підтримку на реалізацію проєкту «Епідемія ДОБРА»!

Проєкт передбачає створення та навчання команди волонтерів – активних і небайдужих мешканців громади, які будуть проводити акції по збору продуктів харчування першої необхідності та засобів гігієни в місцевих супермаркетах. Всі отримані продукти будуть сформовані у продуктові набори “Торба ДОБРА” та розподілені між тими мешканцями, що першочергово потребують допомоги.

Це активізує мешканців громади, зміцнить соціальну згуртованість та створить локальні зв’язки між громадськими активістами, волонтерами, міською владою, бізнесом в Чигиринській міській територіальній громаді через організацію допомоги та підтримки людей, що опинились в складних життєвих ситуаціях в наслідок пандемії Covid-19 в Україні.
Якщо Ви небайдужі до того, що відбувається в нашій громаді, маєте бажання і час поволонтерити кілька годин на тиждень, запрошуємо пройти навчання для Агентів ДОБРА.

29 та 30 червня з 10 до 16 години (включені 2 кава-паузи) відбудуться два тренінги:
– Основи волонтерської діяльності. Розвиток волонтерства в Україні і світі. Права і обов’язки волонтерів;
– Методи та принципи волонтерської діяльності в рамках проєкту «Епідемія ДОБРА» за участі практикуючих тренерів та волонтерів.

Заповніть реєстраційну форму до 27 червня 2021 року (включно) і чекайте на запрошення!
Проект реалізується БО «Фонд розвитку Чигиринщини» у партнерстві з Чигиринською міською радою за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Програма «U-LEAD з Європою» спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією.

Реєстраційна форма