Відбувся семінар бібліотечних працівників громади

18 червня на базі Публічної бібліотеки Чигиринської міської ради відбувся семінар бібліотечних працівників громади. Якими ж хоче бачити бібліотеки наша громада і що для цього можуть зробити та роблять бібліотекарі?
 
Розпочала семінар директорка Публічної бібліотеки ЧМР Олена Блага  про виклики сьогодення, зміни в законодавстві, нові форми роботи з популяризації читання, програмно-проектну діяльність, адже робота за проектами дає можливість вирішувати актуальні проблеми в питаннях обслуговування громади, допомагає залучати спонсорів, зацікавлені організації, сприяє підвищенню іміджу бібліотеки.
 
Вже не перший рік бібліотеки громади втілюють літній проект «Літні читання в бібліотеці». Детальні рекомендації з цих активностей та інформацію про обласні конкурси для дітей надала заступнк директора по роботі з дітьми Вікторія Бондарець.
 
Про етапи впровадження універсальної десяткової класифікації, нові книги у фонді бібліотеки ознайомила присутніх завідувачка відділом комплектування та каталогізування Світлана Мовчан.
 
Бібліотекар Інтернет-центру Яна Менжерес ознайомила бібліотекарів з освітніми серіалами проекту «Дія. Цифрова освіта» і наголосила на важливості навчання впродовж життя.
 
І на завершення всі присутні ознайомились з оновленими книжковими виставками відділу обслуговування та виставкою робіт учнів Дитячої музичної школи, яка експонується в бібліотеці.