Чигиринська міська рада на шляху впровадження нових форм співпраці з ІГС

Сьогодні, 22 червня проведено підсумкову зустріч по проєкту «Впровадження нових форм співпраці влади та громадських організацій на місцевому рівні», що впроваджувався спілкою «Громадські ініціативи України» за підтримки National Endowment for Democracy (NED). До зустрічі долучилися старости, представники громадських організацій, небайдужі громадяни із всіх населених пунктів громади.

Під час відкриття заходу міський голова Віктор Харченко зауважив: «Для того, щоб змінювати життя в громаді на краще, влада та громадяни мають діяти разом, адже це спільний інтерес».

Павло Пущенко, виконавчий директор ГО «Спілка «Громадські ініціативи України», нагадав про етапи реалізації проєкту, підвів підсумки.

Начальник відділу соціально-економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету міської ради, Олена Яковенко презентувала основні положення Програми сприяння розвитку громадянського суспільства Чигиринської міської ради на 2021-2025 роки, також нагадала про терміни подачі заявок ІГС на включення їх представників до ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при виконавчому комітеті Чигиринської міської ради.

«Сподіваюсь, що надалі співпраця влади з громадськими організаціями буде лише посилюватись, що сприятиме розвитку  нашої громади», – підсумував зустріч Віктор Харченко.