Проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Чигиринської міської ради

22 червня 2021 року на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Чигиринської міської ради були розглянуті питання щодо надання дозволу на проведення масових заходів на території Чигиринської міської територіальної громади.

Зокрема, були розглянуті питання щодо проведення в умовах карантину масового заходу «Холодний Яр – фестиваль нескореної нації» в селі Суботів з 01 по 05 липня 2021 року, проведення музично-мистецького свята «Душа козацького краю» в м. Чигирин 25 червня 2021 року, відзначення Дня молоді в м. Чигирин 27 червня 2021 року, проведення свята «Гармоністе, дзвінко грай» 26 червня 2021 року в селі Тіньки та святкування Івана Купала в селах Чигиринської міської територіальної громади.

Враховуючи рівень захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19 в межах громади та встановлення на території всієї України «зеленого» рівня епідемічної безпеки, комісією прийнято рішення надати дозвіл на проведення зазначених масових заходів, за умови дотримання всіх діючих карантинних норм та обмежень, пов’язаних із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19.