Чигиринський міський голова тримає на контролі благоустрій Нового Чигирина

Новий Чигирин – житловий масив багатоповерхової забудови, який дістався нашому місту у спадок від нереалізованого будівництва Чигиринської АЕС.

Разом з сучасними п’яти- та дев’ятиповерхівками до цієї спадщини відійшли і багато проблем. Зокрема – комунальних..

Попри те, що в останні часи кількість населення тут суттєво зменшилась, в Новому Чигирині живуть люди – чимало молоді та сімей з дітьми.

Тому Чигиринська міська рада в силу своїх можливостей намагається підтримувати Новий Чигирин, тримати на контролі його благоустрій.

Так 22 червня Чигиринський міський голова Віктор Харченко відвідав цей житловий масив. Зокрема побував на так званій території колишніх «берлінів» разом з начальником відділу соціально-економічного розвитку та інвестицій Оленою Яковенко та директором КП «Чигирин» Віталієм Ключником. Там було виявлено відсутність каналізаційних люків. І хоча комунікації під ними нині не експлуатуються, зяючі діри становлять неабияку небезпеку. Особливо для дітей, яких тут в період «карантинних» канікул дуже багато і дітвора любить гратися на цій ділянці, неподалік озера.

Нині, в продовження візиту, з’ясовується приналежність цих комунікацій: якій комунальній службі належить обслуговування. З метою убезпечення життя новочигиринців, отвори люків однозначно будуть закриті

Цього ж дня міський голова «проревізував» на Новому Чигирині й інші інфраструктурні об’єкти, зокрема місця перебування дітей – стадіон, дворові прибудинкові дитячі майданчики, лави для відпочинку та територію школи. Ці відвідини він здійснив уже разом з директором КП «ЄРЦ» Сергієм Пріщенком, якому дав ряд завдань щодо косіння трави, ремонту споруд, їх фарбування і закупівлі фарби для робіт, які виконують місцеві активісти. Також міський голова доручив керівнику комунального підприємства з’ясувати причини, через які у під’їздах деяких будинків цілодобово горить світло, й вжити заходів для усунення вказаної проблеми.