З Днем державної служби!

23 червня в Україні відзначають День державної служби. Державні службовці – це професіонали, чия особистість визначає довіру до влади, покликані першими почути громадян, допомогти їм у вирішенні соціально-важливих питань.

Їх висока кваліфікація, помножена на комунікативні, інтелектуальні та душевні якості, їх широкі повноваження і велика відповідальність за життя краю, добробут і безпеку земляків, формують в громаді та суспільстві образ служби від діяльності якої залежить соціально-економічний, культурний розвиток Чигиринщини і вирішення проблем наших земляків. 

В тандемі з місцевим самоврядуванням державна служба виступає провідником між непростих викликів часу, які посилає нам сьогодення, пом’якшує і розв’язує проблематику та втілює в життя позитивні зміни.

Від імені депутатського корпусу Чигиринської міської ради, міськвиконкому і від всіх краян Чигиринської ОТГ щиро і сердечно вітаємо державних службовців Богданового краю. Зичимо Вам всіх земних гараздів: здоров’я і щастя, злагоди та миру, наснаги і енергії в служінні громаді Чигиринщини, в ім’я процвітання України.