Зустріч з народним депутатом України – Олегом Арсенюком

Сьогодні, 22 лютого, в рамках робочої поїздки у Чигиринській міській територіальній громаді перебував народний депутат України Олег Арсенюк. Робочий візит Олега Арсенюка розпочався із зустрічі з керівниками громади – міським головою Віктором Харченком, заступниками голови Валентиною Алєксєєвець та Сергієм Брайченком, секретарем міської ради Віталієм Шпичаком, старостами та депутатами.

На початку зустрічі народний депутат повідомив присутнім, що за його сприяння для комунального некомерційного підприємства «Чигиринська багатопрофільна лікарня» Чигиринської міської ради було придбано відео ендоскопічну систему в комплекті (гастрофіброскоп, колоноскоп та відеостійка), що за попередніми розрахунками дасть змогу підприємству додатково отримати від НСЗУ близько 400 тис.грн. Також, за результатами зустрічі з жителями с.Трушівці, забезпечено слуховим апаратом хлопчика з вадами слуху.

Окрім того, повідомив, що на 2021 рік заплановано провести:

– капітальний ремонт інфекційного відділення КНП «ЧБЛ» (заміна покрівлі, водопостачання, водовідведення та інше);

–  капітальний ремонт інфекційного блоку Чигиринської амбулаторії первинної ланки медицини, де проводиться забір аналізів на СОVID – 19, вартість робіт згідно проектно-кошторисної документації якого складає 962 тис. грн.;

–  придбання компютерного томографу.

Зауважив, що з метою планування своєї подальшої роботи основною метою зустрічі сьогодні – це обговорення проблемних питань, вирішення яких є нагальним для Чигиринської громади.

В ході спілкування кожен староста громади мав змогу озвучити проблемні питання свого населеного пункту та заручитися підтримкою народного депутата щодо вирішення частини з них.

Серед ряду озвучених проблемних питань, чи не найважливішими для громади є капітальний ремонт Тясминської захисної дамби, яка суміщається з ділянкою Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук, ремонту автомобільних доріг по яких проходять маршрути шкільних автобусів громади, утримання закладів соціальної сфери та забезпечення їх сучасним обладнанням та інше.

Маємо надію, що ця зустріч буде мати продовження та вагомі результати від співпраці для розвитку і процвітання нашої громади.