Вшанування пам’яті Павла Антоненка

Сьогодні, 31 січня 2021 року виповнюється 6  років з дня загибелі мужнього сина України, чигиринця – Павла Антоненка, який героїчно захищав нашу Батьківщину від підступного окупанта у зоні АТО.

Паша служив у 43-ій окремій артбригаді старшим навідником самохідної артилерійської установки. У січні його бригада була під Дебальцево. Трагедія сталася 31 січня 2015 року поблизу Гродівки під час обстрілу терористами з РСЗВ «Град», де артилеристи прикривали колону, що танками та самохідними установками вивозила поранених.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та цілісності України, вірність військовій присязі Павло Антоненко 23 травня 2015 року нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно.

Сьогодні керівники Чигиринської територіальної громади разом з батьком загиблого воїна Леонідом Антоненком поклали квіти до могили та у скорботній хвилині мовчання, спільно із представниками Чигиринського ЗЗСО №1, – до Стели Пам’яті героя.

Спогад про героїчний подвиг Павла ніколи не зітреться з пам’яті людей, заради яких боєць віддав найдорожче – власне життя.

Пам’ятаємо його подвиг і ніколи не забудемо!