Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

Так, 17 листопада 2021 року, на базі КЗ «Центр соціальних служб» Чигиринської міської ради працівник відділу “Чигиринське бюро правової допомоги” Черкаського  місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксана Кривошея провела правопросвітницький захід на тему: «Я маю право на життя без насильства!».  

З метою підвищення рівня обізнаності по даній темі, учасників заходу ознайомлено із поняттям домашнього насильства, його видами, причинами і наслідками та формуванням нетерпимого ставлення до насильницької моделі поведінки у приватних стосунках, небайдужого ставлення до постраждалих осіб, насамперед до постраждалих дітей.

Присутнім також повідомили про спеціальні заходи щодо протидії домашньому насильству та про права постраждалих осіб на безкоштовне отримання всі видів послуг вторинної правової допомоги, що гарантується Законом України «Про безоплатну правову допомогу».