Відкриття ЦНАПу в Чигиринській громаді

4 лютого 2021 року урочисто відкрито Центр надання адміністративних послуг у Чигиринській територіальній громаді. Проект по створенню сучасного ЦНАПу реалізований за підтримки Програми Європейського Союзу «U-LEAD з Європою», за фінансової підтримки ЄС та країн-членів – Данії, Естонії, Німеччини, Польщі та Швеції.

Відкриттю Центру передувала напружена робота. Лише завдяки злагодженій співпраці міського голови Віктора Харченка з депутатським корпусом міської ради, з органами влади різного рівня вдалося досягти такого результату. На проектно-кошторисну документацію з міського бюджету виділено 845 тисяч гривень та  120 тисяч гривень на  віддалені робочі місця Центру у селах громади. За ці кошти здійснено сучасний ремонт приміщення, а згідно Програми «U-LEAD з Європою» облаштовано новими меблями та забезпечено робочі місця оргтехнікою.  

В урочистій церемонії відкриття узяли участь голова Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Скічко, міський голова Віктор Харченко, заступник голови Черкаської обласної ради Сергій Лісовий та представниця Програми «U-LEAD з Європою» Ольга Глазунова.

Також на урочисті заходи з нагоди відкриття Центру прибули представники районної адміністрації, старости громади, керівники підприємств, установ, організацій, запрошені жителі громади.

З відкриттям ЦНАПу першим привітав голова облдержадміністрації Олександр Скічко та зазначив, що такі Центри мають бути відкриті у кожній громаді, за її ініціативи, а Черкаська ОДА максимально цьому сприятиме. Подякував голові ОТГ за показовий приклад того, що органи місцевого самоврядування мають потенціал, можливість і силу.

Вітаючи з реалізацією даного проекту, Ольга Глазунова відмітила, що відкриття Центру надання адміністративних послуг в м.Чигирин надасть змогу жителям громади отримувати більше двохсот послуг як у центральному офісі так і в старостатах за простою, зрозумілою процедурою і в найкоротший строк. Також вручила сертифікати працівникам ЦНАПу, які пройшли спеціальну п’ятимодульну тренінгову програму по підвищенню кваліфікації у сфері надання адміністративних послуг.

 

 

Привітав присутніх від імені голови Черкаської обласної ради, депутатського корпусу та від себе особисто із цією чудовою подією у житті громади заступник голови обласної ради Сергій Лісовий. 

 

В свою чергу міський голова Віктор Харченко зазначив, що надійними партнерами нашої громади по створенню ЦНАПу стали українські та шведські експерти Програми «U-LEAD з Європою», подякував їм за підтримку ідей та задумів з розвитку Чигиринської територіальної громади, за практичну допомогу по втіленню такого проекту.  

 

На завершення керівник ЦНАПу Неля Крамаренко ознайомила присутніх з умовами, в яких працюватимуть співробітники Центру.