Відійшов у вічність Віктор Сидорович Ключко

23 жовтня 2023 року на 89 році життя відійшов у вічність Ключко Віктор Сидорович – голова Ради ветеранів Чигиринської міської ради, колишній директор міської середньої школи №2.

Віктор Сидорович народився 02.01.1935 року в селі Поташ Тальнівського району. На його долю випали тяжке дитинство, німецько-фашистська війна, післявоєнна відбудова…

Закінчив Уманський педагогічний інститут за спеціальністю «вчитель біології». Ще в студентські роки створив міцну сім’ю, у парі з дружиною прожили довге життя, виховали двох доньок, дочекалися онуків та правнуків.

Віктор Сидорович почав свою педагогічну діяльність у селі Рацеве. Згодом працював у виконавчому комітеті Чигиринської районної адміністрації.

З 1982 по 1989 рік очолював Чигиринську середню школу №2, був людиною великої душі, безсумнівної честі, сумління, працьовитим і відповідальним, досвідченим і розумним керівником, з батьківською турботою піклувався про вчителів та учнів.

З 1990 року за сімейними обставинами родина переїхала жити у село Шуляки Жашківського району. Там протягом 5 років Віктор Сидорович був директором місцевої школи.

Навіть після виходу на заслужений відпочинок він не полишав педагогічну діяльність, працював вихователем у гуртожитку Чигиринського сільськогосподарського технікуму.

Віктор Сидорович завжди був у вирі громадського життя.

У цей тяжкий час поділяємо біль та скорботу рідних, висловлюємо щирі співчуття з приводу непоправної втрати. Нехай добрий, світлий спомин про Віктора Сидоровича назавжди залишиться у серцях усіх, хто його знав, любив та шанував.

Вічна пам’ять!