Ще одна непоправна втрата для Чигиринської громади

Сьогодні провели в останню путь нашого захисника, жителя села Рацеве Дерев’янченка Владислава Олександровича.

Владислав Дерев’янченко народився 21 вересня 1997 року в м. Комсомольск. Виріс та проживав у селі Рацеве. Навчався в місцевій школі, яку закінчив у 2013 році.

У 2016 році закінчив Знам’янське ПТУ, а вже 30 січня 2017 року вступив за контрактом до лав Збройних Сил України.  

2 лютого 2022 року у Владислава закінчилася контрактна служба і він вирішив повернутися до мирного життя, але не судилося.

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, Владислав не залишився осторонь і з першого дня став на захист Батьківщини. Проходив службу солдатом на сході України в 58 Окремій мотопіхотній бригаді імені Гетьмана Івана Виговського. Був у найгарячіших точках.

19 жовтня 2023 року мужньо загинув під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Пречистівка, що на Донеччині.

Він був світлою, життєрадісною, прекрасною людиною з відкритим і добрим серцем, відданим своїй справі, надійним другом, найкращим братом та сином. 

Ще одне серце, яке перестало битися заради вільної і незалежної України. Ціна нашої свободи дуже висока – ми щодня втрачаємо найкращий цвіт нації.

На його честь пролунали залпи військового салюту. Доземно вклоняємося родині, яка виховала справжнього патріота, та розділяємо біль важкої втрати.