«Працюй безпечно» – семінар до Європейського  Дня боротьби з торгівлею людьми

До європейського Дня боротьби з торгівлею людьми за ініціативи Чигиринського управління Черкаської філії Черкаського обласного центру зайнятості для безробітних громадян провідним фахівцем з питань зайнятості управління Юлією Івановою спільно з Ольгою Фесуненко, директором комунального закладу «Центр соціальних служб» Чигиринської міської ради  проведено профінформаційний груповий захід під назвою «Ризики нелегальної трудової міграції».

Мета заходу – підвищення правової освіченості громадян та недопущення виникнення ситуації нелегальної трудової міграції, застереження шукачів роботи від шахрайства  при працевлаштуванні за кордоном.

За словами, Юлії Іванової наразі проблема торгівлі людьми особливо загострилася під час повномасштабного вторгнення рф на територію суверенної незалежної держави України. Наша держава зіткнулась з катастрофічними гуманітарними і соціальними наслідками ( сексуальне насильство з боку військ рф  торгівля людьми, примусове вивезення мирних жителів до рф тощо). Жінки та діти, які змушені покинути України, також стикаються з ризиками торгівлі людьми.

Під час інформаційного семінару учасники знаходили відповіді та отримали практичні поради як не стати жертвою торгівлі людьми, які форми експлуатації та правила безпеки і захисту. Адже торгівля людьми – це злочин, жертвами якого можуть виявитися чоловіки, жінки, діти як з метою примусової праці, так і сексуальної експлуатації.

У підсумку всі присутні отримали значний об’єм інформації і рекламні проспекти з вказаної тематики та контактами урядових, громадських організацій, які займаються цими питаннями та надають допомогу постраждалим особам.