Відбулися заходи з нагоди Дня Державного Прапора України та 29-ї річниці з Дня Незалежності України

Сьогодні, 21 серпня 2020 року, в Чигиринській міській об’єднаній територіальній громаді відбулися урочисті заходи присвячені Дню Державного Прапора України та 29-й річниці з Дня Незалежності України за участю представників органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, учасників АТО та їх сімей, організацій, установ та громадськості

Право підняти Державний Прапор України було надано брату загиблого захисника України Сергія Дронова, ліцеїсту Київського військового ліцею ім. Івана Богуна – Ігорю Дронову.

З вітальними словами до присутніх звернулися міський голова Віктор Харченко та голова Чигиринської райдержадміністрації Сергій Чередніченко.

З нагоди відзначення державних свят військовослужбовців та військовослужбовців запасу, які приймали участь в антитерористичній операції та операції об’єднаних сил по захисту та цілісності нашої Держави нагороджено медалями, а .кращих представників територіальної громади і району нагороджено Почесними грамотами міської ради, райдержадміністрації та районної ради.