Відбулося засідання виконавчого комітету Чигиринської міської ради

Міський голова Віктор Харченко провів сорок третє засідання виконавчого комітету Чигиринської міської ради сьомого скликання.

Розпочали роботу із розгляду колективних договорів приватних підприємств та організацій, які надійшли до виконавчого комітету з метою їх реєстрації. Проаналізувавши подану документацію на відповідність чинному законодавству, прийняли рішення зареєструвати колективні договори, додаткові угоди до них, укладені між адміністрацією та трудовим колективом Підприємств. 

З метою контролю за своєчасною та якісною підготовкою об’єктів ЖКГ, підприємств охорони здоров’я, об’єктів соціальної сфери, закладів освіти Чигиринської міської ради до роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 року, затвердили відповідні Плани заходів.

Задля облаштування укриття у навчальному закладі за рахунок коштів, передбачених в бюджеті громади на відповідні потреби, затверджено проектну документації за робочим проектом «Капітальний ремонт першого поверху Вершацької філії Чигиринського ліцею №2 Чигиринської міської ради Черкаської області».

Окремим блоком опрацювали та прийняли рішення виконкому – органу опіки та піклування, що стосуються виконання повноважень Служби у справах дітей.