Відбулося засідання виконавчого комітету Чигиринської міської ради

Сьогодні, 25 листопада, міський голова Віктор Харченко провів чергове засідання виконавчого комітету Чигиринської міської ради.

Свою роботу члени виконавчого комітету розпочали із розгляду  проєкту бюджету Чигиринської міської територіальної громади на 2023 рік, з яким ознайомила начальник відділу фінансів Алла Литвин. Після обговорення даного питання проєкт бюджету на наступний рік було схвалено та рекомендовано винести на розгляд чергової сесії міської ради.

Також були схвалені проєкти Програми «Турбота» Чигиринської міської ради на 2023-2025 роки та Комплексної програми «Здорова нація» на 2023-2025 роки, затверджене Положення про преміювання здобувачів освіти, які отримали найвищі результати при складанні зовнішнього незалежного оцінювання та/або національного мультипредметного тесту.

В свою чергу, на засіданні розглянули питання щодо зняття з контролю рішень виконавчого комітету Чигиринської міської ради; продовження дії договору оренди комунального майна без проведення  аукціону; про погодження відпустки міського голови; питання, що стосуються опіки та піклування.