Відбулося засідання виконавчого комітету Чигиринської міської ради

Міський голова Віктор Харченко провів засідання виконавчого комітету Чигиринської міської ради. 
На початку засідання присутні хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих внаслідок війни росії проти України.
Розпочали роботу з прийняття рішень щодо внесення змін до договору з надання послуг перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в межах Чигиринської міської територіальної громади, погодження розміщення пересувних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, за які проголосували одноголосно.
З метою підтримки вразливих верств населення в складний для нашої держави час, а також надання першочергової допомоги громадянам, які переміщені з територій, де ведуться активні бойові дії, на територію нашої громади, члени виконкому одноголосно схвалили проєкт рішення про внесення змін до Програми «Турбота» Чигиринської міської ради на 2021-2022 роки.
Під час засідання присутні опрацювали і питання, що стосуються захисту прав дітей, а саме: влаштування дитини на виховання і спільне проживання у прийомну сім’ю; запровадження послуги з патронату над дитиною. Окрім того, внесено зміни до рішення виконавчого комітету Чигиринської міської ради «Про утворення комісії з питань захисту прав дитини Чигиринської міської ради».