Міський голова Віктор Харченко провів засідання виконавчого комітету Чигиринської міської ради. 
На початку засідання присутні хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих внаслідок війни росії проти України.
Розпочали роботу з прийняття рішень щодо внесення змін до договору з надання послуг перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в межах Чигиринської міської територіальної громади, погодження розміщення пересувних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, за які проголосували одноголосно.
З метою підтримки вразливих верств населення в складний для нашої держави час, а також надання першочергової допомоги громадянам, які переміщені з територій, де ведуться активні бойові дії, на територію нашої громади, члени виконкому одноголосно схвалили проєкт рішення про внесення змін до Програми «Турбота» Чигиринської міської ради на 2021-2022 роки.
Під час засідання присутні опрацювали і питання, що стосуються захисту прав дітей, а саме: влаштування дитини на виховання і спільне проживання у прийомну сім’ю; запровадження послуги з патронату над дитиною. Окрім того, внесено зміни до рішення виконавчого комітету Чигиринської міської ради «Про утворення комісії з питань захисту прав дитини Чигиринської міської ради».