Чигиринська громада долучається до ініціативи «Сади Перемоги»

«Сади Перемоги» – всеукраїнська ініціатива, спрямована на ефективне використання доступних земельних ділянок і спрямування всіх ресурсів для вирощування продуктів харчування.

За прогнозами ООН війна в Україні призведе до глобальної продовольчої кризи. Майже третина сільськогосподарських угідь скоріш за все не буде засіяна. За попередньою оцінкою, внаслідок війни, яка може затягнутись майже 30% населення потребуватиме життєво необхідної гуманітарної допомоги.

Сади Перемоги – наша відповідь окупантам:

  • Кожне селянське домогосподарство,
  • Кожна сім`я ВПО, яка переселилась у село,
  • Кожна міська сім`я, яка має дачу чи город,
  • Кожна територіальна громада, яка має комунальніземліповинні включитись у програму самозабезпечення харчовими продуктами, обробити, засіяти/засадити свої земельні ділянки – «Сади Перемоги».

росія хоче нас винищити за допомогою зброї та штучного голоду.

Від зброї нас захищають Збройні Сили України. А наше завдання – забезпечити себе і всіх, хто на передовій достатньою кількістю якісних продуктів, які ми виростимо у Садах Перемоги! 

Для розуміння потреб та можливостей внутрішньо переміщених осіб нашої громади, просимо долучитися до онлайн-опитування за посиланням: https://forms.gle/Jowfvf2wupeSiQsj8 

Більше інформації про ініціативу «Сади Перемоги» можна дізнатися на сайті https://sadyperemohy.org/ або за посиланням: Презентація Сади.