17 січня 2022 року міський голова Віктор Харченко провів чергове засідання виконавчого комітету Чигиринської міської ради.

Розпочали засідання із розгляду питання про встановлення тарифів на теплову енергію ТОВ «Чигирин-Тепло». Після обговорення тариф на виробництво теплової енергії встановлено на рівні 90 відсотків середньозваженого тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, затвердженого Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України.

Також в ході засідання затверджено графік роботи мереж вуличного освітлення на 2022-2023 роки, введено в дію Протокол конкурсної комісії з визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення твердих побутових відходів на території Чигиринської міської територіальної громади, затверджено вартість проїзду хворим на ниркову недостатність для проведення гемодіалізу.

В свою чергу присутні опрацювали та погодили питання щодо укладення договорів оренди комунального майна без проведення аукціону та взяття на квартирний облік учасника бойових дій.