Відбулося засідання виконавчого комітету Чигиринської міської ради

17 січня 2022 року міський голова Віктор Харченко провів чергове засідання виконавчого комітету Чигиринської міської ради.

Розпочали засідання із розгляду питання про встановлення тарифів на теплову енергію ТОВ «Чигирин-Тепло». Після обговорення тариф на виробництво теплової енергії встановлено на рівні 90 відсотків середньозваженого тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, затвердженого Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України.

Також в ході засідання затверджено графік роботи мереж вуличного освітлення на 2022-2023 роки, введено в дію Протокол конкурсної комісії з визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення твердих побутових відходів на території Чигиринської міської територіальної громади, затверджено вартість проїзду хворим на ниркову недостатність для проведення гемодіалізу.

В свою чергу присутні опрацювали та погодили питання щодо укладення договорів оренди комунального майна без проведення аукціону та взяття на квартирний облік учасника бойових дій.