Відбулося засідання виконавчого комітету Чигиринської міської ради

Сьогодні міський голова Віктор Харченко провів засідання виконавчого комітету.

На засіданні заслухали та прийняли до відома інформацію начальника відділу фінансів міської ради Алли Литвин щодо виконання бюджету Чигиринської міської територіальної громади за І півріччя 2023 року.

В подальшій роботі члени виконавчого комітету своїми рішеннями присвоїли поштову адресу будинку садибного типу з господарськими будівлями та спорудами в с.Трушівці; погодили додаткові угоди до колективних договорів ТОВ СП «Нібулон», надали дозвіл відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту на укладення договору оренди без проведення аукціону; затвердили план роботи виконавчого комітету міської ради на ІІ півріччя 2023 року.

З метою інституційного забезпечення та впорядкування процесу проведення електронних публічних консультацій в міській раді, для безпосередньої участі жителів громади у здійсненні місцевого самоврядування, виконавчий комітет  затвердив відповідне Положення.

Окремим блоком були опрацьовані та прийняті рішення  з питань захисту прав дітей, поданих органом опіки та піклування Чигиринської міської ради.