Відбулося засідання постійної комісії міської ради

За участі міського голови Віктора Харченка відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного та інвестиційного розвитку. Вів засідання голова комісії Руслан Овчаров. 
 
В першу чергу депутати опрацювали листи-звернення від військових частин та військовослужбовців, погодили  спрямувати 6 млн. грн. бюджетних коштів на підтримку наших захисників та покращення обороноздатності Збройних Сил України.
Цього разу допомога включає придбання пікапів для спецпідрозділу протиповітряної оборони, квадрокоптерів DJI Mavic 3, антидронних щитів, зарядних станцій, генераторів, бензопил, а також ремонт військових автівок та інше.
 
Окрім того, розглянули звернення від головних розпорядників коштів, погодили виділення коштів для встановлення витяжної системи на кухні Комунальної установи “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” Чигиринської міської ради, придбання кухонного інвентаря в Рацівський ліцей, оновлення електрооснащення Вітівського ліцею, підготовки шкільних автобусів до зимового періоду та ін.
 
 
Погоджені питання будуть включені до порядку денного наступної сесії міської ради.