Відбулося засідання постійної комісії міської ради

Сьогодні, 14 вересня, відбулося засідання постійної комісії Чигиринської міської ради з питань бюджету, соціально-економічного та інвестиційного розвитку. Провів засідання Руслан Овчаров, голова комісії.

В ході засідання депутати розглянули мережу закладів освіти на 2022-2023 навчальний рік, з якою ознайомив начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Чигиринської міської ради Віталій Синяков.

Також на засіданні заслухали звіт головного лікаря КНП «Чигиринська багатопрофільна лікарня» Ігоря Огиренка про діяльність на посаді та виконання умов Контракту за період з жовтня 2021 року по вересень 2022 року.

Опрацювали депутати і проєкт Програми «Про підтримку Черкаського батальйону територіальної оборони в/ч на 2022-2025 роки» та проєкт змін до програми «Турбота».

Після детального обговорення та погодження даних питань їх розгляд рекомендували винести на засідання виконавчого комітету Чигиринської міської ради.

Окрім того, за результатами розгляду листів, що надійшли в міжсесійний період, депутати погодили та винесли на розгляд виконавчого комітету проєкт змін до бюджету Чигиринської міської територіальної громади на 2022 рік.