Відбулося засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення

Засідання координаційного центру підтримки цивільного населення, що діє при Чигиринській міській раді, провела сьогодні заступниця міського голови Валентина Алєксєєвець.
 
З метою сприяння постраждалому населенню у вирішенні питань соціального захисту, забезпечення житлом, медичною та правовою допомогою сьогодні на засіданні активно працювали над визначенням спільних дій у цьому напрямку.
Детально проаналізували, внесли корективи та затвердили план роботи на 2023 рік кожної робочої групи, що входить до складу координаційного центру.
 
Запропонований план роботи передбачає координацію та оперативне реагування на проблемні питання, труднощі, що виникають у соціально вразливих категорій населення.
Разом з тим, директор Комунального некомерційного підприємства «Чигиринський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ростислав Ременюк поінформував по питанню ментального здоров’я, яке є невід’ємною частиною щасливого життя, для чого потрібно звертати увагу на його стан та яка його роль в нашому житті та формуванні суспільства вцілому.
_____________________________________________
Координаційні центри підтримки цивільного населення створені в межах ініціативи Першої леді Олени Зеленської з впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я.