Робочі зустрічі з ВПО у місцях їх компактного проживання

Відповідно до плану роботи координаційного центру підтримки цивільного населення при Чигиринській міській раді відбулися робочі зустрічі з внутрішньо переміщеними особами в місцях їх компактного проживання.
 
В ході зустрічі заступник міського голови Валентина Алєксєєвець інформувала щодо діяльності координаційного центру, стану виконання відповідних місцевих цільових програм, участі громади у наданні допомоги постраждалому населенню.
 
Разом з тим, спільно із начальником відділу соціального захисту Світланою Піднебесною, керівником відділу обслуговування громадян №11 ПФУ Оксаною Філоненко та спеціалістом центру зайнятості Юлією Івановою, були надані роз’яснення стосовно питань, що найбільше хвилюють ВПО: підготовка до опалювального періоду, надання допомоги на оплату комунальних послуг, навчання в закладах освіти, соціального забезпечення та інші.
Внутрішньо переміщених осіб також ознайомлено зі змінами у чинному законодавстві. Зокрема, зі змінами до порядку призначення виплат для ВПО, затверджених Постановою Уряду, пенсійного забезпечення, працевлаштування, тощо.