Відбулося засідання комісії з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення та забезпеченням виплати заробітної плати

28.09.2021 року відбулося засідання комісії з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення та забезпеченням виплати заробітної плати.

В засіданні комісії брали участь заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Валентина Алєксєєвець, начальник Чигиринської державної податкової інспекції ГУ ДПС у Черкаській області Лариса Мерешко,  директор Чигиринської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Світлана Коршунова.

Члени комісії звернули увагу на можливі порушення дотримання вимог мінімальних соціальних гарантій роботодавцями, які при використанні найманої праці укладають договори цивільно – правового характеру. Також члени комісії запропонували консультаційну фахову допомогу з питань розвитку та оптимізації господарської діяльності на підприємствах та у фізичних осіб – підприємців, що знаходяться на території Чигиринської громади.