Відбулося засідання чергової сесії міської ради

29 травня міський голова Віктор Харченко провів засідання чергової сесії міської ради VIII скликання.

Задля розвитку дружніх зв’язків між народами України та Німеччини, започаткування партнерських відносин між громадами, депутати одноголосно прийняли рішення щодо встановлення солідарного партнерства та співробітництва між Чигиринською міською територіальною громадою (Україна) та муніципалітетом міста Майєн (Федеративна Республіка Німеччина).

Міською радою – власником закладів освіти громади, були затверджені Статути освітніх закладів Чигиринської міської ради у новій редакції, Стратегії розвитку закладів дошкільної освіти «Берізка» та «Сонечко», Вітівської гімназії на 2023-2027 роки.

Своїм рішенням народні обранці внесли зміни до Програми «Турбота», доповнивши її новим додатком, який визначає Порядок відшкодування витрат на поховання військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань України, що загинули (померли) під час проходження військової служби, та пов’язаних з цим ритуальних послуг.

Також внесли зміни до діючої Програми територіальної оборони Чигиринської міської територіальної громади на 2022-2025 роки.

Прийняли ряд рішень по питаннях управління майном комунальної власності. Зокрема: затвердили Акти прийому – передачі засобів та матеріалів, погодили прийняття-передачу комунального майна.

Опрацювали та прийняли відповідні рішення по ряду земельних питань, що стосувалися розроблення детального плану територій, передачі в оренду та приватну власність земельних ділянок, внесення змін до діючих договорів оренди, затвердження проектів землеустрою, надання дозволів на розроблення проектів землеустрою, виготовлення технічних документацій на земельні ділянки та ін.

Секретар міської ради Віталій Шпичак повідомив про дострокове припинення повноважень депутата Чигиринської міської ради Романенка П.І. у зв’язку із його особистою заявою. Москаленко Н.І. отримала депутатський мандат від Черкаської обласної організації Всеукраїнського об’єднання “Черкащани”.