Відбулося засідання чергової сесії Чигиринської міської ради

Сьогодні, 27 червня, за головування секретаря міської ради Віталія Шпичака відбулося засідання чергової 39 сесії міської ради.

На засіданні депутати ухвалили Програму медичного та соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) осіб, які здійснювали заходи з оборони та захисту територіальної цілісності, незалежності та суверенітету України, починаючи з 2014 року, та членів їх сімей в Чигиринській міській територіальній громаді на 2023-2027 роки.

З метою надання допомоги жителям Херсонської області народні обранці затвердили Програму підтримки регіонів, найбільш постраждалих внаслідок агресії російської федерації на 2023-2025 роки.

Внесли зміни до  Програм:

– фінансової підтримки ВСП «Чигиринського економіко-правового фахового коледжу УНУС» як місця компактного проживання ВПО на 2023-2025 роки;

– територіальної оборони Чигиринської міської територіальної громади на 2022-2025 роки;

– «Турбота» Чигиринської міської ради на 2023-2025 роки.

Окремим блоком розглянули питання та прийняли позитивні рішення щодо надання матеріальної допомоги жителям громади.

В свою чергу, депутати внесли зміни до  бюджету Чигиринської міської територіальної громади, прийняли рішення по питаннях управління об’єктами та майном комунальної власності, земельних відносин, затвердили  договір про розрахунки за надані послуги по перевезенню пільгових категорій громадян автобусами загального користування.

Враховуючи особисту заяву депутата міської ради,  на засіданні чергової сесії прийнято рішення про дострокове припинення повноважень депутата Харатян Н.С.

Всі питання порядку денного попередньо були опрацьовані на засіданнях профільних комісій Чигиринської міської ради.