Відбулося чергове засідання ТЕБ і НС Чигиринської міської ради

Сьогодні міський голова Віктор Харченко провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Чигиринської міської ради.

З настанням літа велика кількість громадян проводять свої відпустки, вихідні та святкові дні на природі, але часто такий відпочинок закінчується трагедією. Тому, розпочали роботу із обговорення питання щодо безпечного перебування людей на водних об’єктах, затвердили місця масового відпочинку та погодили ряд заходів для належного їх облаштування.

В продовження засідання учасники розглянули питання, що стосуються пожежної та техногенної безпеки, а саме:
– стану протипожежного водопостачання Чигиринської міської територіальної громади;
– дотримання правил пожежної безпеки на Полігоні твердих побутових відходів та ліквідації стихійних сміттєзвалищ побутових і виробничих відходів на сільськогосподарських угіддях та прилеглих до них територіях;
– дотримання суб’єктами господарювання вимог законодавства у сфері пожежної безпеки та техногенної безпеки на об’єктах підвищеної небезпеки, які потребують проведення ідентифікації;
– запобігання виникнення пожеж в місцях збирання, зберігання та переробки врожаю 2023 року;
– посилення протипожежних заходів та попередження виникнення пожеж в екосистемах (лісах, торфовищах), сільгоспугіддях у літній пожежонебезпечний період 2023 року на території населених пунктів громади.

Окрім того, опрацювали заходи щодо покращення забезпечення населення Чигиринської територіальної громади питною водою гарантованої якості.

З метою належної підготовки закладів освіти до нового навчального року учасники засідання опрацювали питання щодо стану пожежної та техногенної безпеки у навчальних закладах Чигиринської міської територіальної громади.

За результатами засідання комісії прийнято відповідні протокольні рішення та доручення.