Тренінг для представників місцевого самоврядування і представників бізнесу

Найголовнішим документом, який визначає напрями розвитку громади є Стратегія. Розроблення якісної та ефективної Стратегії є запорукою створення сприятливого соціально-економічного середовища на своїй території. Із врахуванням викликів сьогодення: масштабних руйнувань інфраструктури, масового переміщення населення та бізнесу з районів ведення бойових дій, Стратегія потребує актуалізації.

В рамках Проєкту «Підвищення стійкості малого та середнього підприємництва Тясминських громад Черкащини», учасником якого є і наша громада, передбачено проведення семінарів, тренінгів для представників місцевого самоврядування і представників бізнесу, спрямованих на розвиток економічного потенціалу громади.

Цими днями для членів комітету з управління впровадженням Стратегії розвитку Чигиринської міської територіальної громади на період до 2026 року провели навчання координатор проєкту Анатолій Рекун та тренер-консультант із місцевого економічного розвитку Юрій Новіков.

Проведення такого навчання наразі є досить актуальним, оскільки допоможе розставити акценти та врахувати нові виклики і можливості громади. 


Програма міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства. Детальніше: www.eu4business.org.ua