Відбулося 37-е засідання виконавчого комітету Чигиринської міської ради

Під головуванням заступниці міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Валентини Алєксєєвець проведено 37-е засідання виконавчого комітету Чигиринської міської ради.
 
Загалом члени виконкому прийняли 11 питань порядку денного, ключовими з яких є:
  1. схвалення проєкту рішення «Про встановлення тарифів на теплову енергію ТОВ «Чигирин-Тепло» для бюджетних установ, підприємств та організацій, який буде введено в дію після скасування воєнного стану;
  2. затвердження грошової норми витрат на забезпечення спортсменів, суддів та тренерів спортивних змагань, навчально-тренувальних зборів міського, районного, обласного та всеукраїнського рівні.
В ході роботи затвердили рішення про закріплення за комунальними закладами дошкільної та загальної середньої освіти території їх обслуговування та план роботи виконавчого комітету Чигиринської міської ради на І півріччя 2023 року.
 
З метою запровадження ефективної системи контролю за використанням полезахисних лісових насаджень, збереження полезахисних лісових смуг та визначення необхідності проведення невідкладних заходів з поліпшення санітарного стану полезахисних лісових смуг, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій (аварій, стихійного лиха, тощо) у пошкоджених, малоефективних, зріджених, відмираючи насадженнях, які втрачають свої захисні функції створили комісію з обстеження полезахисних лісових смуг, розташованих на землях комунальної власності Чигиринської міської територіальної громади.
 
Також розглянули питання, що стосуються житлово–комунального господарства, інших сфер діяльності виконавчого комітету міської ради.
 
Валентина Алєксєєвець подякувала всім членам виконкому за ефективну та злагоджену роботу протягом цього надскладного року.
 
Працювали й продовжуємо працювати над тим, щоб в умовах воєнного часу забезпечити стабільну життєдіяльність Чигиринської громади.