Чигиринська громада підтримала жителів деокупованих територій

1,5 тонни гуманітарної допомоги зібрали спільними зусиллями старости Чигиринської громади, її жителі та Благодійна Організація «Янголи Миру Та Добра».
 
Вантаж доставлено на деокуповану територію в село Киселівка, що на Херсонщині, завдяки депутатам Чигиринської міської ради Віталій Шпичак, Руслан Овчаров та Олег Кононенко.
 
Киселівка знаходиться за 15 км від Херсона, де до війни проживало більше 2 тисяч людей. Саме тут було пошкоджено водогін, який забезпечував водою Миколаїв. Через брак питної води після російського вторгнення місто опинилося на межі гуманітарної катастрофи.
 
Жителям Киселівки та військовослужбовцям 124-тої окремої бригади територіальної оборони ДФТГ “Феміда”, які пережили окупацію, Чигиринська громада передала овочі, домашню консервацію, тушківку, сало, олію, вермішель, крупи, супи та каші швидкого приготування, а також сухофрукти, горіхи, лимони, печиво, засоби особистої гігієни тощо.
 
Гуманітарний вантаж зустрів староста села, який подякував жителям Чигиринщини за потужну підтримку.
 
Допомогу збирали всім миром, тож черговий раз дякуємо старостам, жителям Чигиринської громади, а також добровільному загону «Янголи миру та добра» за небайдужість та згуртованість.
 
Тільки спільними зусиллями, допомагаючи один одному у такий складний для нашої держави час, ми зможемо здолати ворога.