Відбулось чергове засідання координаційної ради з питань впровадження і функціонування Бюджету участі

16 липня  2020 року відбулось третє засідання координаційної ради з питань впровадження і функціонування Бюджету участі Чигиринської міської об’єднаної територіальної громади, на якому затверджено порядок  організації голосування на паперових бланках  за проекти, які будуть реалізовані за кошти Бюджету участі в населених пунктах Чигиринської міської ОТГ.

Члени Координаційної ради визначили 7 пунктів для проведення  голосування за проекти та затвердили графік їх роботи. Вони будуть розміщені  в приміщеннях Галаганівського, Красносільського, Матвіївського Стецівського, Тіньківського, Суботівського старостинських округів та приміщенні  Чигиринської міської ради.

Шановні активні жителі громади готуйте свої проектні пропозиції, пов’язані з покращенням життя, умов проживання мешканців та задоволення інших потреб територіальної громади. Написанні проекти, які будуть допущені до голосування, і реалізовані  в 2021 році.

Прийом проектів на участь у конкурсі «Бюджет участі»  розпочнеться  3 серпня  і триватиме до 1 вересня.

Детальну інформацію щодо  реалізації цільової програми «Бюджет участі  Чигиринської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки» можна отримати на сайті міської ради в розділі «Бюджет участі».