Відбулася спільна нарада за участю заступниці міського голови та представниками культури, спорту та дозвілля

Кожен із присутніх поінформував про діяльність підпорядкованих установ, закладів культури та спорту Чигиринської міської ради до якої належить.
 
Окреслили плани для майбутньої роботи, проєкти, які заплановані та поділилися, як досягненнями так, і питаннями, які необхідно вирішувати спільно із міською радою.
 
На нараді обговорювалися питання: організації та проведення культурно-дозвіллєвих заходів, участь в обласних конкурсах, організація спортивних турнірів та змагань, ведення тренувань у гуртках та секціях громади, ведення документації.
 
Кожному з працівників галузі було про що прозвітувати та розповісти. Так, війна в нашій країні змінила підхід в проведені свят, і це зрозуміло. Більше уваги приділяється саме заходам які спрямовані на  підтримку наших захисників.
 
Відзняті та змонтовані численні відеоролики, фоторепортажі – сторінки соціальної мережі «Фейсбук» постійно рясніють дописами та повідомленнями й здобувають більше прихильників та читачів.
 
«Наші працівники культури – сучасні та креативні. Мають чудові ідеї для подальшої роботи та розвитку галузі й підтримки морального духу жителів нашої громади» – відзначила заступниця міського голови Валентина Алєксєєвець.
 
Фізична активність, систематичні заняття спортом є важливим чинником формування, збереження, зміцнення здоров’я та розвитку людини. Саме тому не оминули на нараді й питання розвитку спорту. Нажаль, війна внесла корективи й у цю галузь. Але ми точно знаємо, що коли виборемо таку жадану перемогу, виженемо підлого ворога з наших земель – все відновимо. Все надолужимо.
 
Начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Чигиринської міської ради Віталий Синяков наголосив на важливості співпраці старост з працівниками культури та спорту, акцентував увагу на роботі щодо організації дозвілля з молоддю.