Від щирого серця – й сорочка до тіла

Добра ніколи не буває багато. Нині в карантинному сьогоденні багатьом важко. Особливо малому та середньому бізнесу. І тоді навіть, коли через протиепідемічні заходи доводиться обмежуватись у веденні власної справи, добрі люди знаходять можливість поділитись своїм добром (в усіх значеннях цього слова) з тими, хто його потребує.
Так, приватний підприємець та громадська активістка м. Чигирин, небайдужа до чужої біди людина Світлана Хоменко надала велику кількість одягу для сімей, що перебувають у кризових ситуаціях. В період, коли через карантин магазин Світлани Станіславівни не має змоги повноцінно здійснювати торгівельну діяльність, вона безоплатно передала до міської Служби у справах дітей та Центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді Чигиринської міської ради чимало сучасних моделей одягу для дітей та їх батьків у сім’ї де діти перебувають під опікою, прийомні сім’ї та родини, що опинились в складних життєвих обставинах.
Можна багато говорити про соціальні складнощі та проблеми. А можна просто доброчинно подарувати людям, котрі потерпають від життєвих труднощів гарну обновку, про яку ті й не мріяли… Все в цьому світі вимірюється добром.
Служба в справах дітей та ЦСССДМ Чигиринської міської ради дуже вдячні за щиру добродію Світлані Хоменко та її щедрій родині.