Як подати

Обирай актуальне. Дій громадно. Впливай на майбутнє!

Електронний сервіс Громадський бюджет (бюджет участі) – це можливість для кожного мешканця ініціювати власні та голосувати за інші важливі проекти, кошти на які виділяють з місцевого бюджету.

Для громадян платформа є ефективним способом подати ідею та своїм голосом особисто вирішити, на що саме спрямувати кошти місцевого бюджету.

Е-сервіс «Громадський бюджет» має низку переваг:

  • До конкурсу залучається ширша, ніж зазвичай, аудиторія
  • Платформу можна легко інтегрувати з веб-сайтами громад за допомогою віджетів
  • Платформа упрозорює сам конкурс, мінімізуючи ризики некоректного голосування
  • Функціонал платформи дозволяє адаптувати систему голосування до специфіки громади
  • Громадяни можуть голосувати легко і комфортно, не заносячи паперових носіїв до владних установ, а робити це в зручний для себе час зі смартфона чи комп’ютера.

Для користувачів порталу Е-сервіс «Громадський бюджет»

Як і у випадку платформи в цілому, скористатися сервісом можна після одноразової реєстрації за допомогою BankID чи електронного цифрового підпису. Це забезпечить найвищий рівень захисту Ваших персональних даних та конфіденційності, а також убезпечить від фальсифікації Вашого волевиявлення на платформі. Після цього у особистому кабінеті приєднайте облікові записи Google чи Facebook та авторизовуйтесь миттєво, у один клік, кожного наступного разу. Реєструватись та використовувати свій цифровий підпис чи BankID щоразу не потрібно.