Бюджет участі Чигиринської ОТГ: твори краще майбутнє своєї громади

У кожного з нас є ідеальне бачення життя своєї громади. Одні бачать чисте і безпечне довкілля, інші яскраве культурне життя, а дехто малює в уяві картини суспільно-корисного благополуччя. Проте ніщо не змінюється само собою. На все потрібні кошти. Поряд з цим в громаді завжди звучать песимістичні ноти щодо того, що чиновники та депутати скеровують кошти місцевого бюджету на свій розсуд, а їх рішення не завжди співзвучні з думкою громади.
Нині в жителів Чигиринської об’єднаної територіальної громади з ‘явився шанс змінити пріорітети у розподілі коштів місцевого бюджету. Відтепер в рамках Цільової програми «Бюджет участі Чигиринської ОТГ» жителі населених пунктів Чигиринської об’єднаної громади матимуть змогу подавати свої проєкти: від ідеї до технічного обґрунтування, а місцева влада їх реалізовуватиме за бюджетні кошти. Умовою життєдіяльності таких проєктів є їх підтримка громадою, яка визначається шляхом відкритого голосування. Таким чином головними експертами доцільності тих чи інших змін за кошти місцевого бюджету стануть наші співгромадяни. Саме їх підтримка, незалежно від волі чиновників та депутатів, буде визначальною в реалізації тих чи інших ідей, спродукованих нашими активними земляками.
Тож якщо:
Ти любиш своє місто чи село? Ти переймаєшся його проблемами і хочеш щось змінити?
Маєш ідеї, але вагаєшся де взяти кошти на їх реалізацію?
У тебе є шанс покращити життя своєї громади бюджетним коштом, незалежно від волі місцевої влади.
Підготуй проєкт поліпшеня свого населеного пункту, візьми участь в конкурсі в рамках Цільової програми «Бюджет участі» Чигиринської ОТГ. Кращі з них будуть обрані шляхом загального голосування твоїх земляків. До розгляду приймаються проєкти авторів, яким виповнилось 14 років і більше, котрі мають реєстрацію в населених пунктах Чигиринської ОТГ.
Темою проєкту може бути:
– благоустрій, естетика та екологія твого міста чи села;
– дозвілля твоїх земляків;
– суспільно-корисні проєкти, що покращать життя краян.
Автор проєкту не отримує кошти «на руки». Якщо ти здобудеш перемогу в конкурсі проєктів, його реалізує місцева влада за бюджетні кошти протягом бюджетного року.
На це з місцевого бюджету буде виділено 200 000 гривнів, що забезпечить втілення одного великого проєкту, вартістю 100 000 гривнів і малі проєкти від 10 000 до 50 000 грн.
Громада чекає на твою ініціативу: долучайся до бюджету участі Чигиринської ОТГ!
Детальна інформація щодо проєктів – на сайті https://chigirinskaotg.gov.ua в розділі «Бюджет участі».