В школі Чигиринської громади проведено інформаційно-профілактичний захід

Для учнів 7 класу Чигиринського опорного закладу загальної середньої освіти проведено інформаційно-профілактичний захід на тему: «СТОП Булінг».

Роботу з дітьми проводили спільно працівник із соціальної роботи комунального закладу «Центр соціальних служб» Чигиринської міської ради Любов Овчарова та працівник  відділу “Чигиринське бюро правової допомоги” Черкаського  місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксана Кривошея.

В ході заходу діти ознайомлені з причинами виникнення булінгу та наслідками його прояву. Також учнів поінформували про відповідальність за вчинення булінгу, що згідно ст. 173-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення тягне за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від двадцяти до сорока годин. Діяння вчинене групою осіб або повторно протягом року, після накладення адміністративного стягнення, тягне за собою накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин.

Діти з цікавістю дискутували з гостями, наводили приклади з життя класу, намагалися вирішити класні внутрішні проблеми.

Метою проведення таких заходів є формування знання з правил безпечної поведінки в школі, недопущення виникнення негативних проявів у учнівському середовищі та за його межами.