В селі Вітове проведено загальні збори громадян

21 квітня 2021 року проведено збори (сходку) жителів с.Вітове, де міський голова Віктор Харченко інформував населення про етапи утворення Чигиринської територіальної громади в процесі децентралізації, про діяльність міської ради в цілому та її першочергові завдання на 2021 рік. 

Присутні на зборах керівники закладів охорони здоров’я, комунальних підприємств, відділів міської ради, Чигиринського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) ГУ ПФУ в Черкаській області ознайомили жителів з актуальними питаннями. Зокрема, щодо механізму нарахування державних допомог, субсидій та інших виплат соціального характеру, щодо легалізації заробітних плат, змін у організації виплати та доставки пенсій, надання послуг закладами охорони здоров’я первинного та вторинного рівня та інше.

Жителі села зверталися до присутніх керівників громади з різноманітними питаннями. Загалом їх турбували питання призначення соціальних виплат, землекористування, водопостачання та пасажирських перевезень, а саме – транспортного сполучення з містом у неділю, щоб люди мали змогу відвідувати місцевий ринок, тощо.

На всі питання були надані відповіді відповідними посадовими особами, деякі питання взято на контроль для до вивчення та послідуючого вирішення.