В громаді проведено засідання чергової сесії

Міський голова Віктор Харченко провів засідання чергової сесії міської ради

Депутати розпочали свою роботу із розгляду місцевих Програм:

–  затвердили Програму фінансової підтримки ВСП «Чигиринського економіко-правового фахового коледжу УНУС», як місця компактного проживання ВПО на 2023 – 2025 роки;

– внесли зміни до Програми «Турбота», Програми територіальної оборони Чигиринської міської територіальної громади на 2022-2025 роки та Програми сприяння поліції у підвищенні рівня безпеки громадян та забезпечення громадянського порядку на території Чигиринської міської територіальної громади на 2021 – 2025 роки.

Прийняли рішення по питаннях діяльності закладів освіти, їх Статутних документів, Структури та штатної чисельності.

З метою надання послуг Комунальною установою «Інклюзивно-ресурсний центр» діткам з особливими потребами, які проживають на території Медведівської громади, депутати надали згоду на співробітництво у сфері надання цих послуг.

В свою чергу, були розглянуті фінансові питання: внесені зміни до бюджету громади на 2023 рік, затверджено звіт про підсумки його виконання за І квартал 2023 року, пийнято рішення про виділення матеріальної допомоги на лікування військовослужбовцям, які отримали поранення під час виконання бойових завдань.

Окремим блоком прийняли рішення з питань управління майном комунальної власноті та земельних питань, укладення договірних відносин з надання послуг у сфері містобудування та архітектури.