Сьогодні міський голова Віктор Харченко провів розширену апаратну нараду.  В нараді взяли участь секретар Чигиринської міської ради, заступники міського голови, керуюча справами, старости старостинських округів, директори закладів освіти, керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чигиринської міської ради.
 
Перед початком роботи міський голова передав керівникам закладів охорони здоров’я два дефібрилятори, які отримала громада від «Фонду Mіжнародної Солідарності (Республіка Польща) у партнерстві з BGK (Банк Господарства Крайового) та Європейською комісією, що закуповує і доставляє гуманітарну допомогу для територіальних громад та органів місцевого самоврядування, які є жертвами російської агресії проти України та/або допомагають внутрішньо переміщеним особам.   
 
Після заслухали звіти з основних напрямків діяльності за минулий тиждень та визначили пріоритети на поточний.
 
Обговорили питання організації роботи і виконавської дисципліни структурних підрозділів міської ради, бюджету, освіти, цивільного захисту, благоустрою, житлово-комунальної, соціальної та медичної сфер, надання гуманітарної допомоги ВПО.
 
Керівники медичних установ доповіли про епідемічну ситуацію в громаді щодо захворюваності населення на COVID-19. Зауважили, що вакцинація населення продовжується, всі пункти вакцинації забезпечені вакцинами. 
 
На завершення наради директори закладів освіти громади доповіли про організацію навчання. 
 
Також на нараді розглянули ряд інших важливих питань, що стосуються життєдіяльності громади та окреслили завдання, які потребують вирішення найближчим часом.
 
За результатами наради керівникам комунальних підприємств та структурних підрозділів міської ради дано відповідні доручення.
 
На завершення міський голова звернувся до всіх присутніх з проханням не ігнорувати сигнали тривоги та під час повітряних тривог перебувати в укриттях. А також нагадав про обмеження споживання електроенергії з 07:00 до 23:00.