В добру путь, дорогі наші випускники!

Діти – сенс нашого життя, продовження роду та України.
Усі вони красиві, розумні, амбітні, талановиті. І зараз перед кожним із них відкриваються нові можливості й нові життєві етапи.
Цими днями у більшості шкіл Чигиринської міської територіальної громади пройшли урочистості з нагоди отримання свідоцтв про повну загальну середню освіту. Нашим дітям відкрилися двері у черговий етап дорослого життя.
Із важливою подією у житті випускників, їх викладачів та батьків прийшли привітати міський голова Віктор Харченко, секретар міської ради Віталій Шпичак, заступник міського голови Валентина Алєксєєвець та начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Чигиринської міської ради Віталій Синяков.
«Дорогі наші випускники! Не сумніваюся, що вам вдасться втілити всі свої мрії, а шкільні роки назавжди залишаться в пам’яті. Щиро зичу усім вам щасливої дороги в доросле життя, широких горизонтів, досяжних цілей та невичерпних можливостей. Велика подяка вчителям, батькам, усім, хто брав учать у зростанні наших дітей, за чудову молодь, яка, сподіваюсь, долучиться до активного життя нашої громади. Ми пишаємось вами і докладемо всіх зусиль, аби урочистою і красивою стала ваша хода дорослим життям під мирним небом України.» – побажав випускникам Віктор Харченко.
Також випускники висловили своїм вчителям слова вдячності  за отримані знання, терпіння та турботу.
Загалом із закладів освіти Чигиринської громади в 2022 році випустили 133 юнаків та дівчат, серед яких 15 медалістів (11 золотих і 4 срібних).
Нехай Господь оберігає вас у дорослому житті, наші випускники.
Щасливої дороги в самостійне життя!