В Чигиринській громаді відзначили День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

З метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939-1945 років, вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, в Україні встановлено День пам’яті та примирення, який відзначається щороку 8 травня.

Надзвичайно важливою датою для Українського народу є  9 травня  – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Це свято сильних духом, котрі у дуже непростий час змогли порозумітися, об’єднатися, піднятися на боротьбу та здолати нацизм, тим самим подарувавши нащадкам майбутнє.

Напередодні відзначення Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні  в Чигиринській територіальній громаді проведено ряд заходів.

Вранці на центральному кладовищі біля Братської могили була відправлена поминальна панахида за загиблими, по завершенні якої присутні поклали живі квіти до її підніжжя.

Потім керівництво Чигиринської міської ради спільно із представниками районної організації ветеранів України та Чигиринського районного військового  комісаріату поклали квіти до Обеліску Слави, Пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні, пам’ятника воїнам АТО/ООС та пам’ятника Другої світової війни в с.Чернече.

Саме в ці дні ми згадуємо тих, хто не повернувся з поля бою в далекому 45 році, ми вклоняємося воїнам афганцям, з тривогою в душі вшановуємо загиблих на майдані, схиляємо голови, згадуючи воїнів, що загинули на Сході України та дякуємо учасникам АТО/ООС, що є героями сьогодення.