В Чигиринській громаді відсвяткували День міста

Історія міста Чигирина тісно пов’язана з одним із етапів формування української державності – Українською козацькою державою та її творцем Богданом Хмельницьким.

Тому не випадково, 14 жовтня, в День українського козацтва, День захисників і захисниць України та Покрови Пресвятої Богородиці, Чигиринська громада святкувала і День міста Чигирина.

Заходи розпочалися з урочистої ходи від парку Соборності до центральної площі міста. Слідом за ходою по центральній вулиці міста колоною з мотоциклів гучно проїхали байкери.

Першим зі святом привітав присутніх міський голова Віктор Харченко, висловив слова великої вдячності працівникам різних галузей громади та усім, хто  не байдужий до долі громади, побажав мешканцям славетного краю та гостям міцного доров’я, любові, достатку, сімейного затишку та Божого благословення.

З Днем міста привітали жителів Чигиринщини і поважні гості – народний депутат України  Олег Арсенюк, голова Черкаської райдержадміністрації Валерія Бандурко із першим заступником Романом Хоменком, які передали вітальну адресу і від голови Черкаської обласної державної адміністрації Олександра Скічка, голова Черкаської районної ради Олександр Василенко та голови сусідніх територіальних громад Черкаського району.

З нагоди свята міський голова вручив учасникам бойових дій медаль «Богдана Хмельницького» та Пам’ятні медалі «Ветеран АТО».   Найактивніших учнів шкіл міста нагородив грамотами (Кобильник Віталіну, Цівіну Анну, Мотренка Сергія, Чефан Юлію), за перемогу у конкурсі «Бюджет участі – 2021 – 2022» із проектом «Благоустрій території міського парку ім. Т.Г.Шевченка у місті Чигирині» вручив сертифікати Раїсі Вараніцькій та  Олені Гейван-Любовій.

За професійну майстерність, активну участь у спортивному житті громади, високі досягнення в галузі фізичної культури і спорту та з нагоди свята нагородив Подяками міської ради гравців футбольного клубу «Чигирин».

Подяку міської ради отримав і пастор Християнської церкви «Велика Родина» м.Чигирин за активну участь у громадському житті міста та благодійну діяльність.

Усі бажаючі мали можливість оглянути столи достатку, які підготували старостинські округи громади, прийняти участь у конкурсах та придбати пам’ятні подарунки. Для наймолодших жителів громади працювали дитячі атракціони, гірки, каруселі, батути, тощо. 

Святкову концертну програму розпочав співак і композитор Юрій  Васильківський, який з нагоди свята презентував нову пісню про Чигирин. Продовжили святкування святковою концертно-розважальною програмою за участі кращих вокальних ансамблів, солістів та хореографічних колективів краю. Родзинкою святкування став виступ місцевого гурту «Крутий Заміс» та  музичного гурту «Цвіт кульбаби», під спів яких запалювали в танці усі без виключення. Публіка була в захваті від атмосфери, яку артисти створили на сцені. На завершення свята всі присутні спостерігали за святковим феєричним салютом.