Обласні урочисті заходи з нагоди Дня захисників і захисниць України

Ще з давніх часів на Чигиринщині мешкали люди, які мріяли про волю і не бажали коритися чужинцям. Особливо за часів Богдана Хмельницького, коли місцева гора за силою озброєнь, запасами пороху та висотою урвища, на якій вона стоїть, не мала собі рівних у країні козаків та завжди була неприступною.
Тому саме  в Чигирині, на Замковій горі, з року в рік відбуваються обласні урочисті заходи до Дня захисників і захисниць України. 
З нагоди свята з привітаннями і побажаннями виступили голова Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Скічко, генерал-лейтенант, Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний та митрополит Черкаський і Чигиринський Православної церкви України Владика Іоан та вручили нагороди. Серед нагороджених захисників відзнаку «Холодний Яр» отримали Вадим Бабенко, Едуард Бардін й Олег Краснопьоров, які є членами громадської організації “Ветеранське братерство учасників бойових дій Чигиринщини”.
Загиблих захисників і захисниць України всі присутні вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до пам‘ятника Богдану-Зиновію Хмельницькому. 
В заходах приймали участь керівництво Чигиринської громади, працівники місцевих організацій, підприємств, установ та жителі громад.
В цей день, у рамках обласного фестивалю «Козацький куліш 2021», громади Черкаського району для гостей свята організували виставки-ярмарки майстрів народного мистецтва та столи-достатку. Також на заходах частували смачним кулішем та виступали аматорські колективи. 
 
Зі святом, захисники та захисниці України! Міцного Вам здоров’я та покровительства Пресвятої Богородиці в усіх справах та починаннях.